چاپ سلفون

بدلیل حساسیت‌های زیادی که چاپ بر روی سلفون دارد و امکان دفرمه شدن کار و از بین رفتن کیفیت چاپ وجود دارد نیاز است تا یک شرکت معتبر و حرفه‌ای فرآیندهای چاپ سلفون را انجام دهد.

شرکت زیبا تجارت نقشینه در طول سالها تجربه و دانش و ممارست کارشناسان خود، کارنامه‌ی موفق و سطح اولی را در صنعت چاپ سلفون کشور رقم زده است که می‌تواند مشاور و مجری قابل اطمینانی برای پروژه‌های شما باشد.

کیفیت چاپ سلفون۹۸%
ماندگاری کیفیت چاپ سلفون۹۵%
سرعت چاپ سلفون۹۰%
هزینه چاپ سلفون نسبت به کیفیت آن۱۰۰%

مزیت‌های چاپ سلفون

  • شفافیت چاپ سلفون یکی از نقاط قوت آن است.
  • مهمترین مزیت چاپ سلفون هزینۀ کمتر و کیفیت بالاتر آن نسبت به انواع دیگر چاپ است.
  • در چاپ سلفون بدلیل استفاده از جوهر بدون حلال و انرژی کمتر در چاپ و بسته‌بندی، رعایت مسئل محیط زیستی تا درصد زیادی تحقق پیدا کرده است.
  • چاپ سلفون داری ضخامت بسیار کمی است و می‌توان آنرا بر روی سطوحی که بسیار نازک هستند یا روکش‌های نازک مثل شکلات استفاده کرد.
  • در برابر اسیدها و بازها مقاوم است و تغییر شکل نمی‌دهد.
  • سلفون نسبت به نایلون و نایلکس درجه حرارت بالاتری را تحمل می‌کند.

انواع چاپ سلفون

چاپ سلفون متالایز
سلفون متالایز از متغیر پلی پروپیلن که یک پلیمر ترموپلاستیک است تشکیل شده است و یک سطح ایده‌آل برای چاپ انواع لیبل، استیکر و … محسوب می‌شود.
چاپ سلفون صدفی
سلفون صدفی در اصل از مواد اولیه opp لمینت با cpp تولید می‌شود و دارای جنس و رنگ صدفی است و در بسته‌بندی های بستنی و… استفاده می‌شود.
چاپ سلفون شفاف
سلفون شفاف از جنس pp است و استحکام چاپ متوسطی دارد. به دو صورت هلیو و فلکسو چاپ می‌شود و برای بسته‌بندی حبوبات، ماکارونی و… کاربرد دارد.

ویژگی‌های یک شرکت خوب خدمات چاپ سلفون

سابقه و اعتبار شرکت
یکی از عوامل تاثیرگذار در انتخاب یک شرکت خدماتی چاپ عملکرد و سابقه گذشته شرکت و نمونه کارهای تولیدی آن است که در واقع سابقه شرکت مهر تاییدی بر کیفیت محصول و خدمات ارائه شده توسط آن شرکت خواهد بود.
به‌روز بودن دستگاه‌های چاپ
دستگاه‌های چاپ در یک چاپخانه حرف اول را در تولید محصول با کیفیت خواهند زد هر چه که دستگاه‌های چاپ با تکنولوژی به روز تر و مدرن تری در خط تولید چاپخانه فعال باشند بر کیفیت محصول تولیدی نهایت تاثیرگذار بوده و نتیجه زیبا و چشم نواز خواهد شد.
تحویل به موقع محصول
سرعت در تحویل کار و صرفه‌جویی در زمان نیز از جمله عوامل تاثیرگذار در جذب مشتریان و یکی از نشانه‌های حرفه ای و با تجربه بودن عوامل و کارگزاران شرکت و همچنین افزایش  اعتماد و رضایت مشتریان است.
خدمات پشتیبانی و امور مشتریان
یک رابطه دوطرفه و دائمی بین مشتریان و صاحبان خدمات و شرکت‌های چاپ پس از ارائه خدمات چاپ نیز، یکی از تاثیرگذارترین عوامل در حفظ و جذب دوباره مشتریان و رشد و ترقی آینده کاری شرکت است. برخورد درست و محترمانه کارکنان و حفظ کرامت مشتری نیز از جمله موارد مهم در انتخاب یک شرکت چاپ و گسترش روابط کاری درآینده است.
حضور درخشان شرکت زیبا تجارت نقشینه در چاپ انواع سلفون

شرکت زیبا تجارت نقشینه با سابقه سال‌ها تجربه و پرسنلی متخصص و مجرب، همیشه به ‌عنوان یک اجراگر حرفه‌ای، نقش اصلی در تولید و چاپ محصولات سلفونی داشته و با ارائه خدمات سریع و با کیفیت یکی از برترین و خوشنام‌ترین برندهای شرکت‌های خدمات چاپ سلفون و فلکسو بوده است.
جلب رضایت مشتری یکی از اهداف اصلی شرکت در ارائه خدمات است و در کوتاه‌ترین زمان ممکن کالاهای با حجم بالا وکیفیت بی‌نظیر را طراحی و آماده‌ی تحویل کرده است و‌ در این راستا فرآورده‌های متنوع چاپی از جمله چاپ فلکسو، سلفون، روتوگراور و چاپ هلیو را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.
یکی از افتخارات شرکت زیبا تجارت نقشینه، تولید انواع سلفون از جمله سلفون حرارتی و سلفون متالایز صدفی و شفاف است که در بسته بندی انواع محصولات بهداشتی، آرایشی و مواد غذایی استفاده می‌شود.

همین الان تماس بگیرید ۲۲۱۴۹۱۰۷

چاپ سلفون بدلیل پیچیدگی‌ها و ظرافت‌هایی که لازم دارد تا خروجی بهینه و قابل قبولی داشته باشد؛ نیاز دارد تا توسط یک مجموعۀ حرفه‌ای که با هزینۀ مناسب بهترین کیفیت قابل امکان را برایتان تامین کند انجام شود. لطفاً در انتخاب کارگزار خود دقت و وسواس لازم را داشته باشید