طراحی لفاف‌ بسته‌بندی

تصویر اختصاصی محصول، رنگهایی همسو با برندیگ شما، لوگو یا آرم مخصوص محصول، تصویرسازی‌های مرتبط با محصول، درج بارکد، اطلاعات مربوط به محصول، علائم ارتباط و هرآنچه باید در نمای بیرونی بسته‌بندی محصول شما لحاظ شود در یک تخصص تعریف می‌شود و آن طراحی لفاف بسته‌بندی است.

تصویر سازی۱۰۰%
درج جزئیات محصول۹۵%
طراحی خلاقانه۹۰%
اندازه‌های دقیق۱۰۰%

چگونه یک طراحی بسته‌بندی بیانگر برند می‌شود؟

در طراحی اختصاصی لفاف یسته‌بندی مزیت‌هایی وجود دارد که انجام آنرا کامل توجیه و انکارناپذیر می‌کند. مزایایی که هر کدام می‌تواند تصویر برند شما را در نگاه مخاطب کاملاً دگرگون کند.

  • طراحی تمامی جزئیات: یک طرح اختصاصی لفاف بسته‌بندی تمامی قسمتهای کارتن یا پاکت شما را با جزئیات مهم پوشش می‌دهد و تمامی سطوح بسته‌بندی پیام شما را به مخاطب منتقل می‌کند.
  • طراحی خلاقانه درب پاکت: جعبه‌ها یا پاکت‌های بسته‌بندی اغلب بدلیل کاربرد عمومی خود، درب‌های یکسان و غیرخلاقانه‌ای دارند. هیجان گشودن درب یا اوپن باکس بخش قابل توجهی از عطش به خرید محصول شما را تشکیل می‌دهد. بطور مثال با کمی خلاقیت و ایده‌های اختصاصی می‌توان کمی از محتوای درون پاکت را حتی در هنگام بسته‌بندی نیز قابل مشاهده نمود.
  • برجسته سازی سطوح: استفاده از یک تصویر یا طرح برجسته بر روی پاکت بسته‌بندی و ترکیب آن با خطوط تا کردن و برش یک امکان ویژه در طراحی لفاف بسته‌بندی است که برند شما را از دیگران متمایز می‌کند.
  • اندازه‌ی دقیق: برخی از محصولات پاکت و بسته‌بندی با اندازه و نسبت های خاصی احتیاج دارند یا نیاز به خطوط برش و چسب‌کاری سفارشی برای آن بسته‌بندی نیاز است.در این موارد یک طراحی بسته‌بندی به کمک شما می‌آید.