چاپ روتوگراور

روتوگراور یا هلیوگرافی یک فرایند مدرن چاپ صنعتی برای تیراژهای بالا توام با کیفیت بسیار بالاست و برای چاپ انواع کاتالوگ و لفاف بسته‌بندی استفاده می‌شود.
در چاپ روتوگراور برای هر رنگ یک سیلندر ساخته می‌شود و به همین دلیل کیفیت خروجی هلیوگرافی بسیار باکیفیت است.
سرعت بالای این نوع چاپ که در ابعاد وسیع با دقت زیاد انجام می‌شود بیشترین استفاده را در بسته‌بندی صنایع دستی به خود اختصاص داده است.

شرکت زیبا تجارت نقشینه با تکیه بر دانش بالای طراحان و متخصصان خود و انباشته‌ی قابل اطمینانی از تجربه در سطوح بالای صنعت چاپ روتوگراور کشور می‌تواند گزینه‌ی قابل اتکایی برای شما در پیاده‌سازی پروژه های مبتنی بر هلیوگرافی باشد.

کیفیت چاپ روتوگراور (هلیو)۹۸%
ماندگاری کیفیت چاپ روتوگراور (هلیو)۹۵%
سرعت چاپ روتوگراور (هلیو)۹۸%
هزینه چاپ روتوگراور (هلیو) نسبت به کیفیت آن۱۰۰%

مزیت‌های چاپ روتوگراور

چاپ روتوگراور (هلیو) بدلیل مزیت‌هایی که در مقایسه با تکنولوژی‌های دیگر در صنعت چاپ و تبلیغات و بسته‌بندی دارد، در تیراژهای بالا انتخاب بهتری محسوب می‌شود. برخی از مزایای چاپ روتوگراور (هلیو) بدین شرح است:

  • کیفیت بالا و حفظ این کیفیت در طول زمان: چاپ روتوگراور (هلیو) با وجود سرعت زیاد در تولید محصول بهترین کیفیت را در نمونه‌های نهایی محصولات چاپی دیجیتال دارد. کیفیت بالای چاپ بون افت کیفیت در طول زمان.
  • سرعت: تکنولوژی چاپ روتوگراور (هلیو) به نوعی است که تیراژهای بالا را با سرعت خیلی زیاد در ابعاد بزرگ با قابلیت برش آسان انجام می‌دهد.
  • هزینه پایین: چاپ روتوگراور (هلیو) در تیراژ بالا بهینه ترین قیمت را در انواع چاپ باکیفیت دارد.