فلکسوگرافی

طیف رنگی گسترده چاپ فلکسو در کنار توانایی بی‌نظیر چاپ آن بر روی انواع سطوح کاغذی، مقوایی، فویل‌های فلزی از جمله آلومینیومی و ویسکوزیته پایین جوهر‌های استفاده شده در آن باعث شده است تا چاپ فلکسو بعنوان بهترین انتخاب تکنولوژی در صنعت چاپ تبلیغاتی در جهان محسوب شود.

سرعت بالای چاپ فلکسو و عرض زیاد فویل‌ها و کاغذهای خروجی امکان استفاده از آنرا در صنعت بسته‌بندی به مطلوب‌ترین حالت ممکن ایجاد کرده است.

شرکت زیبا تجارت نقشینه با تکیه بر دانش بالای طراحان و متخصصان خود و انباشته‌ی قابل اطمینانی از تجربه در سطوح بالای صنعت چاپ فلکسو کشور می‌تواند گزینه‌ی قابل اتکایی برای شما در پیاده‌سازی پروژه های مبتنی بر چاپ فلکسو باشد.

کیفیت چاپ فلکسو۹۸%
ماندگاری کیفیت چاپ فلکسو۹۵%
سرعت چاپ فلکسو۹۰%
هزینه چاپ فلکسو نسبت به کیفیت آن۱۰۰%

مزیت‌های چاپ فلکسو

چاپ فلکسو بدلیل مزیت‌هایی که در مقایسه با تکنولوژی‌های دیگر در صنعت چاپ و تبلیغات و بسته‌بندی دارد، اغلب انتخاب بهتری محسوب می‌شود. برخی از مزایای چاپ فلکسو بدین شرح است:

  • کیفیت بالا و حفظ این کیفیت در طول زمان: بدون شک اصلی ترین مزیت چاپ فلکسو کیفیت مثال‌زدنی آن است که حتی در طول زمان هم ماندگاری و پایایی خود را از دست نمی‌دهد. حفظ کیفیت چاپ مولفه‌ی مهمی است که باید در انتخاب نوع چاپ همیشه مدنظر داشته باشیم.
  • سرعت: ویژگی خشک شوندگی سریع مرکب چاپ فلکسو و غلتک‌های چرخنده با سرعت بالا سبب می‌شود که در یک بازۀ زمانی کوتاه بتوان صدها نمونه محصول را چاپ کرد و بدلیل درون خطی بودن فرآیند برش و تا کردن، پردازش‌های مربوط به تولید نهایی محصول بسیار کوتاه و سریع خواهد شد.
  • هزینه پایین: جوهر مصرفی در چاپ فلکسو به نسبت روش‌های دیگر چاپ و کیفیت چاپ، قیمت پایینی دارد و بدلیل سرعت بالای تولید محصول در زمان بسیار کم، چاپ فلکسو یک انتخاب مقرون به صرفه به شمار می‌آید ضمن اینکه هزینه‌های تعمیر و نگهداری تجهیزات و چاپگرهای چاپ فلکسو نیز بسیار پایین است و در در کاهش قیمت نهایی محصول تاثیر بسزایی دارد.